Historie

Zakladatelé Inter Gate Europe s.r.o. se podílejí na mnoha významných obchodních a marketingových projektech již více než 10 let. Své know-how  se rozhodli využít a v roce 2008 založili nadnárodní společnost se zaměřením na přímý prodej.

Současnost

V IGE si velice vážíme našich obchodních partnerů, zaměstnanců a především našich klientů. Spokojený klient = stálý klient, což znamená motivovaný zaměstnanec a inspirovaný obchodní partner.

Jádro našeho týmu tvoří zkušení manageři, kteří začínali jako obchodní zástupci v různých odvětvích přímého prodeje a postupně se vypracovali až na nynější pozice oblastních a country managerů. V pravidelných intervalech předávají svoje zkušenosti v rámci teambuildingů, v jejichž rámci jsou konzultovány prodejní strategie, komodity, fáze vývoje trhu, nové projekty a probíhají zde individuální konzultace s kandidáty na jednotlivé pracovní pozice. Klademe důraz především na profesionální přístup, vzdělávání a znalost trhu. Obchodním partnerům garantujeme individuální marketingový plán, unikátní strategii prodeje komodity, kvalitní prezentaci.

Budoucnost

Hlavním cílem firmy je být jedničkou na trhu v ČR a rozšířit její působnost postupně na celou Evropu, což předpokládá získat na pozice country managerů v nových lokalitách výrazné osobnosti se zkušenostmi s přímým prodejem, marketingem a reklamou.